Top
ЗАРА за жени, есен 2013

ЗАРА за жени, есен 2013

Есенската линија на модниот бренд ЗАРА (Zara) е веќе тука. Заштитни лица за актуелната колекција се моделите Patrycja Gardygajlo и Valerija Kelava.

ЗАРА за жени, есен 2013 (2)

ЗАРА за жени, есен 2013 (3)

ЗАРА за жени, есен 2013 (4)

ЗАРА за жени, есен 2013 (5)

ЗАРА за жени, есен 2013 (6)

ЗАРА за жени, есен 2013 (7)

ЗАРА за жени, есен 2013 (8)

ЗАРА за жени, есен 2013 (9)

ЗАРА за жени, есен 2013 (10)

ЗАРА за жени, есен 2013 (11)


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>