Top

ZARA MENSWEAR, Септ.10

На 1-ви септември шпанскиот моден бренд ZARA ја понуди својата есенка колекција за мажи. Доминираат пастелните бои типични за оваа сезона, како и нијанси на сиво и сино. Дизајнерите овојпат се одлучија за џинс, кожа, волна и памук како материјали од кои се изработени парчињата.


Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *