Top

ZARA колекција за мажи, пролет 2011

Дел од најновата колекција на ZARA од нивната пролетна колекција наменета за посилниот пол. Заштитно лице е Џејми Дорнан, актер и модел. Колекцијата е веќе во бутиците. Фрлете поглед!!Facebook FAN page
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *