Top
WS-za-trudnici-2015-iLike-mk

Специјална колекција за трудници од „Women’secret“

Новата колекција за идните мајки доаѓа во различни бои и форми – пастелни тонови во комбинација со риги и точки им даваат нежност на парчињата направени од природни и удобни материјали. „Women’secret“ сезонава нуди уште поголем избор за овој специјален период од животот на секоја жена, па така во колекцијата може да се најдат повеќе видови на деликатно изработени наметки, блузи, пижами, долна облека за трудници, градници за доење, како и специјални, практични додатоци кои ги олеснуваат првите денови во новата животна улога.

P_137514848D7

P_137515648D7

P_306504948D7

P_314534418D7

P_314540903D7

P_427549799D7

P_444551171D7

P_444553871D1

P_444555410D7

P_465522298D7

P_499560048D7

P_552595076D1
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *