Top
VS-2015-iLike-mk-Naslovna

Ултра-секси колекција од „Victoria’s Secret“ за 2015 година

Конечно имаме можност да ѕирнеме дел од колекцијата со потписот на „Victoria’s Secret“ за 2015 година. Преубавата Кендис Сванепол ја имаше честа прва да ги облече секси парчињата креирани од овој голем моден бренд за долна облека.

Не заборавајте да ги погледнете градниците од 2 милиони долари кои ги носеа Адриjана Лима и Александра Амбросио на екстравагантното шоу на „VS“.

VS-2015-iLike-mk-001

VS-2015-iLike-mk-002

VS-2015-iLike-mk-003

VS-2015-iLike-mk-004

VS-2015-iLike-mk-006

VS-2015-iLike-mk-007

VS-2015-iLike-mk-008

VS-2015-iLike-mk-009

VS-2015-iLike-mk-010

VS-2015-iLike-mk-012

VS-2015-iLike-mk-013

VS-2015-iLike-mk-014
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>