Top
Pronovias-2016-iLike-mk

Бајковити венчаници од „Pronovias“ за 2016 година

Сезоната на венчавки самошто не започнала, а светските модни куќи веќе ги диктираат трендовите за идната 2016-та година. Како и секогаш, предводи шпанскиот бренд „Pronovias“.

Колекцијата вклучува раскошни венчални фустани збогатени со рачни везови, тантела и камења. Речиси секој модел на фустан има соодветен вел долг неколку метри кој само го надополнува раскошот.

Погледнете го каталогот.

PHILIPA_B

PHOEBE_B

PHYNLEY_B

PLACET_B

PLACIA_B

PLADIA_B

PLADIE_B

PLANIA_B

PLATIA_B

PLAZA_B

PLEASANT_B

PLEASURE_B

PLEIADA_B

PLENA_B

PLESANA_B

PLINETTE_B

PLUANNE_B

PLUS_B

PRACI_B

PRACIALA_B

PRADAL_B

PRALA_B

PRAMA_B

PRAMOLA_B

PRANAI_B

PRANETTE_B

PRASA_B

PRAT_B

PRATA_B

PRAVA_B

PRECIOUS_B

-PRELINDA_B

PRESCA_B

PRESEA_B

PRESEN_B

PRESLIE_B

PRESTA_B

PRESTON_B

PRETA_B

PRETTY_B

PRIANNA_B

-PRIMADONA_B

PRIMAEL_B

PRIMURA_B

PRINCIA_B

PRINIA_B

PRINTELLA_B

PRISCIA_B

PRISCILIA_B

PRISMAL_B

PROA_B

PROAIS_B

PROLA_B

PROMETEA_B

PROSA_B

PRUDA_B

PRUNE_B

PRUNELIA_B

PRUNELLA_B

PRUNELLE_B

PRUSIA_B

PRUVA_B
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *