Top
Никол Кидман за Џими Чо

Никол Кидман за Џими Чу, есен-зима 2013/14

Атрактивната Никол Кидман е новото заштитно лице на модната линија Џими Чу. 46-годишната актерка ја имаше честа прва да ги облече креациите на Џими Чу за наредната сезона, есен-зима. Фотографиите за каталогот се дело на М. Џенсон.

Кликнете ТУКА за повеќе


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>