Top

Massimo Dutti за мажи, јуни 2013

Како дел од актуелната колекција, модниот бренд Massimo Dutti ја презентира јунската линија на парчиња облека наменети за урбани мажи со стил. Парижанецот Adam Senn од модната групација Why Not Models е заштитно лице на колекцијата.

Massimo Dutti за мажи, јуни 2013

Massimo Dutti за мажи, јуни 2013

Massimo Dutti за мажи, јуни 2013

Massimo Dutti за мажи, јуни 2013

Massimo Dutti за мажи, јуни 2013

Massimo Dutti за мажи, јуни 2013

Massimo Dutti за мажи, јуни 2013

Massimo Dutti за мажи, јуни 2013

Massimo Dutti за мажи, јуни 2013

Massimo Dutti за мажи, јуни 2013


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *