Top

LOUIS VUITTON, Есен 2010

Пристигна новата колекција на елитниот моден бренд Louis Vuitton, овојпат заштитена со името “L’AME DU VOYAGE”. Фотографиите за најновиот есенски каталог ги изработи Carter Smith.


Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *