Top
Lima-Ambrosio-VS-2014

Лима и Амбросио во ексклузивни градници од 2 милиони долари

Секоја година „Victoria’s Secret“ претставува по еден ексклузивен градник вреден повеќе од милион долари. Но, оваа година за првпат модниот бренд претстави два специјални градника изработени од скапоцени камења. Секој од нив чини по неверојатни 2 милиони долари.

Ексклузивните модели вклучуваат по 16.000 скапоцени камења, како и парчиња накит од 18-каратно злато.

И сосмеа очекувано, Адријана Лима и Алесандра Амбросио ја добија честа да ги презентираат луксузните градници на шоуто на „Victoria’s Secret“.

Lima-Ambrosio-VS-2014-002

Lima-Ambrosio-VS-2014-003

Lima-Ambrosio-VS-2014-004

Lima-Ambrosio-VS-2014-005
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>