Top
Gui Costa за Levi's

Levi’s за мажи, пролет-лето 2013

Ви ја претставуваме актуелната колекција на легендарниот моден бренд Levi’s Jeans. Линијата се состои од фармерки и елечиња изработени од висококвалитетен тексас, и удобни маици од чист памук. Бразилскиот топ модел Gui Costa е нивно заштитно лице.

Gui Costa за Levi's

Gui Costa за Levi's

Gui Costa за Levi's

Gui Costa за Levi's

Gui Costa за Levi's


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *