Top
H-and-M-iLike-F

Блескави парчиња облека за вечерни излегувања од „H&M“, пролет-лето 2014

Новата пролетно-летна линија „By Night“ на шведската модна куќа „H&M“ носи блескави парчиња облека изработени од сјајни материјали, со многу везови и чипкасти збогатувања.

Заштитно лице е синокосиот топ-модел Марина Линчук, која позира на сина и розова позадина.

H-and-M-iLike-002

H-and-M-iLike-003

H-and-M-iLike-004

H-and-M-iLike-005

H-and-M-iLike-006

H-and-M-iLike-007

H-and-M-iLike-008

H-and-M-iLike-009

H-and-M-iLike-010
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *