Top

Катарина Ивановска за GANT

Македонскиот топ модел со светско реноме Катарина Ивановска повторно е заштитно лице на светски моден бренд. Овојпат, таа е дел од каталогот за најновата (есенска) колекција на GANT. Огромно БРАВО за Катарина!! Like!!

1 Коментар

Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *