Top
H&M за мажи, пролет-лето 2013

H&M за мажи, пролет-лето 2013

Шведскиот моден бренд H&M објави колекција која ќе ги задоволи вкусовите на современиот маж. Линијата се состои од парчиња облека со јаки бои за похрабрите, но и во пастелни нијанси. По однос на материјалите, најзастапен е памукот заради поголема удобност при високи температури. Овојпат, палетата на маици е навистина голема. Во прилог погледнете дел од колекцијата.

H&M за мажи, пролет-лето 2013

H&M за мажи, пролет-лето 2013

H&M за мажи, пролет-лето 2013

H&M за мажи, пролет-лето 2013


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *