Top
H&M Glam 2013

H&M за вечерни излегувања, пролет-лето 2013

Модниот бренд H&M претстави линија на парчиња облека наменети за вечерни излегувања. Станува збор за H&M Glam лимитирана едиција која е достапна само во одредени бутици. Топ моделот Daphne Groeneveld е нивно заштитно лице.

H&M Glam 2013 (2)

H&M Glam 2013 (3)

H&M Glam 2013 (4)

H&M Glam 2013 (5)

H&M Glam 2013 (6)


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *