Top
HM-SS14-F

Богата колекција за момци од „H&M“, пролет-лето 2014

Супермоделите Клемент и Марлон се заштитни лица на новата колекција на „H&M“ наменета за момчиња од 14 до 30-годишна возраст. Линијата е мошне богата, и вклучува: маички, кошули, долна облека, куси панталони, јакни и џемпери. Парчињата облека веќе се достапни во малопродажната мрежа на шведскиот моден бренд.

HM-SS14-001

HM-SS14-002

HM-SS14-003

HM-SS14-004

HM-SS14-005

HM-SS14-006

HM-SS14-007

HM-SS14-008

HM-SS14-009

HM-SS14-010

HM-SS14-011

HM-SS14-012

HM-SS14-013

HM-SS14-014

HM-SS14-015

HM-SS14-016

HM-SS14-017

HM-SS14-018

HM-SS14-019

HM-SS14-020
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *