Top

Фустан од весници

Џолин Паунс е еден од ретките модни дизајнери кои во своето CV можат да запишат дека создале фустан од весници. Вистинско ремек-дело.


Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *