Top
Cavalli, есен-зима 2013/14

Cavalli за урбани момци и девојки, есен-зима 2013/14

Cavalli претстави одлична колекција наменета за млади девојки и момци. Материјалот за кампањата е снимен во Барселона, а за истиот биле одговорни фотографот Ben Hunter и режисерот Marco Braga.

Кликнете ТУКА за повеќе

Cavalli, есен-зима 2013/14

Cavalli, есен-зима 2013/14

Cavalli, есен-зима 2013/14


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *