Top

HUGO BOSS за жени, есен-зима 2013/14

Германскиот луксузен моден бренд HUGO BOSS ја претстави својата колекција за наредната сезона, есен-зима. Елегантни парчиња облека претежно во црна боја и префинети аксесоари наменети за дами со стил. Топ моделите Anja Rubik и Joan Smalls се заштитни лица, а фотографиите ги потпишува модниот фотограф Tom Munro.

HUGO BOSS за жени

HUGO BOSS за жени

HUGO BOSS за жени

HUGO BOSS за жени

HUGO BOSS за жени

HUGO BOSS за жени
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>