Top
Victorias-Secret-show-2014-iLike-mk

Ангелите на „Victoria’s Secret“ во интензивни подготовки за претстојното шоу

Заштитните лица на „Victoria’s Secret“ ги започнаа подготовките за шоуто кое ќе се случи во Лондон на 2-ри декември.

Екипа на магазинот „Вог“ имаше можност да присуствува на една од пробите и да сними кусо видео со фамозните крилја и ексклузивните парчиња долна облека кои ги носат супер-моделите Адријана Лима, Александра Амбросио и Кендис Сванапул.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>