Top
ADC-za-mazhi-2016-iLike-mk

„Agua de Coco“ ја презентира колекцијата за пролет/лето 2016

Супермоделот Марлон Тексера е задолжен за промоција на пролетно-летната колекција на брендот „Agua de Coco“, за наредната календарска година. Едуардо и Мангаба ги изработија одличните фотографии кои ќе бидат користени во промотивни цели.

A0025932

A0025968

A0026050

A0026103-1024x787

A0026118

A0026157-1024x767

A0026231-1024x726

A0026257-1024x736

A0026302-1024x749

A0026316-1024x760

A0026404
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *