Top
SPF-7-Soveti-Leto-2016-iLike-mk

„SPRINGFIELD“: 7 Совети за совршено лето

Актерите Марио Касас и Урсула Корберо се главните протагонисти во летната кампања на „SPRINGFIELD“. Во продолжение 7 предлози како да уживате во секој момент со стил.

 „Нови авантури, добри вибрации.“


„Нови авантури, добри вибрации.“

 „Патувајте“


„Патувајте“

 „Запознавајте нови луѓе“


„Запознавајте нови луѓе“

 „Сакајте го животот“


„Сакајте го животот“

 „Танцувајте, забавувајте се“


„Танцувајте, забавувајте се“

 „Уживајте“


„Уживајте“

 „Тајна: Зајдисонце“

„Тајна: Зајдисонце“


МАШКА КОЛЕКЦИЈА

Кошула во линии (1.990 денари) и шорцеви од избелен тексас (2.190 денари)

Кошула во линии (1.990 денари) и шорцеви од избелен тексас (2.190 денари)

Маица која мора да ја имате ова лето (790 денари)

Маица која мора да ја имате ова лето (790 денари)

Темно сина кошула и бели бермуди

Темно сина кошула и бели бермуди

Тренд за сезоната: Маица со етно принт (790 денари), пријатна кошула (1.990 денари) и темно сини бермуди (2.190 денари)

Тренд за сезоната: Маица со етно принт (790 денари), пријатна кошула (1.990 денари) и темно сини бермуди (2.190 денари)

Маица со сурферски графички елементи (790 денари)

Маица со сурферски графички елементи (790 денари)

Ленена кошула (1.990 денари) и шорцеви со целосен принт

Ленена кошула (1.990 денари) и шорцеви со целосен принт

Лежерен изглед со маица во повеќе бои, кошула (1.990 денари) и искинати бермуди

Лежерен изглед со маица во повеќе бои, кошула (1.990 денари) и искинати бермуди


ЖЕНСКА КОЛЕКЦИЈА

Долг фустан во повеќе бои

Долг фустан во повеќе бои

Шорцеви со тантела за романтичен изглед (1.790 денари)

Шорцеви со тантела за романтичен изглед (1.790 денари)

Задолжително парче: Долг бохо фустан (2.590 денари)

Задолжително парче: Долг бохо фустан (2.590 денари)

Инспирација за едноставен, но впечатлив изглед за време на вашите летни патувања

Инспирација за едноставен, но впечатлив изглед за време на вашите летни патувања

Задолжително парче: Топ (1.590 денари)

Задолжително парче: Топ (1.590 денари)

Уште еден тренд за летната сезона: Плетена блуза и шорцеви

Уште еден тренд за летната сезона: Плетена блуза и шорцеви

Совршениот летен фустан во јарка црвена боја дополнет со украсни парички (2.590 денари)

Совршениот летен фустан во јарка црвена боја дополнет со украсни парички (2.590 денари)
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *