Top

Сопругата на времепловецот

Дозволете си себеси да се заљубите во прекрасната романтична приказна за патувањето на две срца. Еден од ретките филмови кој е автентичен на современата бајка проткаена во истоимениот бестселер. Со одлична актерска екипа, каде главните улоги ги толкуваат Еric Bana и Rachel McAdams, “Сопругата на времепловецот” во заедништво ги бранува судбината и посветеноста, минатото и иднината, претворајќи една невообичаена љубов  во невообичаена љубовна сторија.


Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>