Top
betmen-iLike-mk-F

Објавени се првите фотографии од новиот Бетмен и неговиот Бетмобил

Режисерот на филмот „Бетмен против Супермен“, Зак Снајдер, на социјалната мрежа „твитер“ објави две фотографии. На едната е Бен Афлек облечен во добро познатиот костум на Бетмен, а на другата се наѕира Бетмобилот.

Премиерата на филмот е закажана за 2016 година. Фановите се изненадени од првичните фотографии, а реакциите се позитивни.

betmen-iLike-mk-002
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *