Top

Писма до Јулија

Прекрасна и лесна романтична драма со примеси на комедија. Во секој момент знаете што ќе се случи следно, но, сепак со нетрпение очекувате. Филм кој докажува дека љубовта нема рок на траење. iLike.mk Ви препорачува со чаша црвено вино да уживате во убавините на Италија и Amanda Seyfried, една од најперспективните млади актерки на денешницата.
Не заборавајте- вистинските емоции секогаш го пронаоѓаат својот пат!
1 Коментар

Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>