Top

Grey’s Anatomy – Сезона 7

Овојпат ви го најавуваме доаѓањето на новата 7-ма сезона на серијалот Grey’s Anatomy. ABC мрежата ги објави новите шест постери, давајќи им можност на своите Facebook фанови да гласаат за тоа кој би бил официјален за овогодинешната сезона. Имате фаворити? :)


5 Коментари

Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>