Top
Интересна реклама за градници

Интересна реклама за градници

Бразилската маркетинг агенција Giovanni+Draftfcb изработи интересни рекламни постери за пуш-ап градници потпишани со етикетата на текстилниот гигант „Hope“, а инспирирани од политичарите. Многу зборово и не се потребни, само погледнете ги. :)

Интересна реклама за градници

Интересна реклама за градници


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *