Top
reklama-za-pivo-iLike-mk

„Не заборавајте дека постои некој кој ве чека!“ – Поучна реклама која ја буди свеста

Американската компанија за производство на пиво „Budweiser“ претстави емотивна реклама која има за цел да ја разбуди свеста за последиците од консумирањето алкохол.
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *