Top
cornetto-2-iLike-mk

Турска видео-реклама за сладолед со модерна љубовна приказна

Турскиот производител на сладоледи „Cornetto“ објави краток филм со преубава романтична приказна, во кој сладоледот има маргинална улога.
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *