Top

Планинската вила во Швајцарија

Скриена во швајцарските Алпи, вилата Berggasthaus Aescher-Wildkirchli, овозможува едно поинакво уживање во планинскиот воздух. Вилата е припиена на подножјето на една вертикална карпа, до која се стигнува со комбинација на жичарница и пешачење. Престојот во неа нуди фасцинантен поглед и одмор од секојдневието. Би поминале еден викенд овде?Кликнете ТУКА за да ги погледнете нашите денешни содржини.

Станете наш facebook фан.
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *