Top
Најубавите плажи за 2013-та

Најубавите плажи за 2013-та

Според телевизиската куќа „NatGeo Traveller“ ова се најубавите плажи во светот за 2013 година.

Одвојте 3 минути и уживајте во чистите тиркизни води, песочните плажи и високите раскошни палми.


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>