Top
kuramathi-resort-front

Kuramathi Island Resort на Малдивите

Спектакуларниот ресорт лоциран на островот Kuramathi на Малдивите е вистински рај за очи и одмор за душа. Ресортот го сочинуваат 290 вили, совршено интегрирани во вегетацијата и тиркизните води на островот. Спа центри, места за рекративни активности и одлична храна се само дел од нештата во кои може да ужива како гостин во ова одморалиште.

Kuramathi Island Resort на Малдивите

Kuramathi Island Resort на Малдивите

Kuramathi Island Resort на Малдивите

Kuramathi Island Resort на Малдивите

Kuramathi Island Resort на Малдивите
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>