Top

Романтична оаза на Карипското Море

Овој неверојатен, романтичен комплекс се наоѓа на источниот брег од Карипското Море, во локалитетот попознат како Св. Луција со поглед кон планинската веригата Жаде. Главна карактеристика за овој објект е тоа што секоја соба има само по три ѕида кои гарантираат приватност и дискреција, како и одличен панорамски поглед кон планините и бесконечното морско синило.
Во зависност од годишното време, цената за ноќевање се движи од 950 до 2.700 американски долари.
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *