Top
budapest-iLike-mk-F

Еднодневна прошетка низ Будимпешта

Одлична видео-разгледница од Будимпешта е дело на продуцентот Џо Сајмон од Тексас. Тој вели:

Престојував во преубавата Будимпешта. Оттаму го купив Panasonic GH4 и веднаш го тестирав. Импресиониран сум од неговите технички карактеристики.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>