Top
Едно деноноќие во убавата Будимпешта

Едно деноноќие во убавата Будимпешта

Унгарската престолнина изобилува со историски вредности и културни знаменитости. Дел од нив ќе погледнете во видеото кое го изработи тимот на NN Photography.




Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>