Top

Совршено место за бегство од урбаната џунгла

“Leopard Hills” е комплекс, лоциран на рид во Јужна Африка, кој претставува прекрасно место за бегство од секојдневието и одмор. Луксузниот комплекс се состои од 8 апартмани со големи прозорци, кои нудат воодушевувачки поглед кон шумата. Навистина совршено место за бегство од урбаната џунгла, па макар и на еден викенд.Кликнете ТУКА за да ги погледнете нашите денешни содржини.

Станете наш facebook фан.
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *