Top

Вистински предизвик – Audi S7

Новиот модел на Audi, AUDI S7 привлекува огромно влијание. Овој автомобил може да се пофали со единствена форма и совршено елегантен дизајн, кои ги мамат погледите на минувачите и купувачите.

Аudi S7 е вистински предизвик, како што е наречена и рекламата за овој автомобил.
Што се случува кога старото и новото стојат глава до глава во битка со брзината и снаодливоста? Леонард Нимои го предизвикува Захари Квинто заедно со неговиот нов Audi S7. Погледнете!Автор: IVY

iLiKE.MK ПРИМА НОВИ АВТОРИ! ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ ТУКА.

Станете наш facebook фан.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>