Top
Makijato-Art-iLike-mk-3

Вистински арт од пената на вашето топло макијато

Погледнете куса и интересна анимација за тоа како келнерите создаваат вистинско ремек-дело од пената на Вашето топло макијато.

И да, ваквите кафиња најчесто завршуваат на „Инстаграм“ и собираат многу допаѓања. :)

Latte-Art-iLike-mk
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *