Top
Вистински ремек-дела направени од јаболко

Вистински ремек-дела направени од јаболко

Јаболкото е овошје кое во овој дел од годината го има во изобилство. Ова видео дефинитивно ќе ја разбуди вашата креативна страна. Одличен туторијал за тоа како да направите лебеди со помош на јаболко и да ги воодушевите вашите пријатели.
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *