Top
kuferi_fioki_front

Фиоки од стари англиски куфери

Дизајнерот Џејмс Пламб oтсекогаш создавал рустикални и убави парчиња мебел, концепти за ентериерни решенија или со еден збор уметност. “Suitcase Chests” се наречени овие парчиња мебел, изработени од стари англиски куфери кои служат како фиоки. Нивната висина може да се прилагоди според желбите на сопственикот.

Фиоки од стари англиски куфери

Фиоки од стари англиски куфери

Фиоки од стари англиски куфери

Фиоки од стари англиски куфери


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>