Top
kosnicka7

Направете си сами кошничка за пешкири во бањата

Многу луѓе, кога станува збор за декорирање на домот сакаат да изработат нешто сами. Токму таков предлог имаме ние денес за вас. Направете си сами уникатна кошничка за пешкири во бањата. Потребни ви се кошничка, волница во повеќе бои, тенка жица, стандардни ножици и ножици за жица.

kosnicka

kosnicka5

kosnicka4

kosnicka6

kosnicka3

kosnicka1

kosnicka2
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>