Top
podmetaci prva

Направете сами креативни подметачи за чаши

Ако имате барем малку слободно време, сигурно би сакале да направите нешто уникатно, што не може да го најдете и да го купите токму онакво какво што е во вашите мисли. Денес, ви предложуваме да си направите подметачи за чаши. Постапката е едноставна, а можете да ја видите од фотографиите во продолжение.

podmetaci6

podmetaci8

podmetaci4

podmetaci7

podmetaci10

podmetaci9

podmetaci

podmetaci2

podmetaci3

podmetaci5
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>