Top
Pakuvanje_na_bozhikjni_podaroci_iLike_mk_F

10 креативни предлози за пакување на божиќни подароци

Празничниот период во нас ги буди благородните чувства да ги даруваме најблиските и најмилите, но кога сето тоа е спакувано на перфектен начин, пораката што подарокот ја испраќа е уште посилна.

Во следното видео ви прикажуваме десет креативни предлози како можете сами да направите вашиот подарок да биде запаметен и издвоен од сите други.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>