Top
Island-iLike-mk-F

Прекрасните пејзажи на Исланд

Неверојатни фотографии со преубавите пејзажи на Исланд. Фотографиите се дело на Едни Ли, а истите се реализирани со фотоапарат со инфраред спектрум технологија.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>