Top
bretanja-anael-j-iLike-mk-F

Прекрасните пејзажи на Бретања

Талентираниот француски фотограф Анаел Жоли направил прекрасни пејзажни фотографии од францускиот регион Бретања. На фотографиите ќе имате можност да погледнете убаво сончево време, но и магла, облаци и немирно море.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>