Top
Pelisterka-kalendar-2015-iLike-mk

„Пелистерка“ календар 2015

Пелистерка“ го претстави календарот за 2015 година. Овојпат, главните улоги им припаднаа на Тамара Тодевска, Аделина Тахири и Маријана Стојановска. Трите девојки позираат во секси парчиња облека и пози пред објективот на маестралниот фотограф Чедо Поповски.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>