Top
Ocean-Landscapes-Photography-iLike-mk-F

„Океанско синило“ – Галерија со фотографии на Ендру Смит

Галерија која за момент ќе ве потсети на топлите летни денови и убавите плажи. Фотографиите се направени при туристичка посета на Тихиот Океан од страна фотографот Ендру Смит. Фотографот користел Nikon D800.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>