Top
Немирите во Украина низ 10 вознемирувачки фотографии

Немирите во Украина низ 10 вознемирувачки фотографии

Анти-владините протести во Укркаина никако да стивнат. Илјадници разбеснети жители на Киев се во деноноќен судир со органите на власта, а бројот на загинати секојдневно расте. Погледнете 10-тина вознемируваќки фотографии од протестите кои се случуваат на Плоштадот на независноста (Мајдан).
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>