Top
nad-plazhata-iLike-mk-F

„Над убавата плажа и тиркизното море“ – Тематска фотосторија на Кејт Балис

Овие прекрасни тематски фотографии нѝ доаѓаат од талентираната Австралијанка Кејт Балис. На фотографиите ќе видите преубави тиркизни води, убави песочни плажи, карпи, луѓе кои уживаат на плажа, како и еден засукан брод.

Сите фотографии се снимени со скај-камера со исклучително висока резолуција.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>