Top
Колоритна фотосторија во која главната улога ја има еден папагал

Колоритна фотосторија во која главната улога ја има еден папагал

Фотографот Sølve Sundsbø од Норвешка, кој важи за еден од најдобрите модни фотографи на денешницата, минатиот викенд го искористил за реализација на една интересна тематска фотосторија во која главната улога ја има еден преубав папагал. Станува збор за студиски фотографии.

Кликнете на фотографиите за да ги видите во максимална големина.
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *